Catering Servisi

Özel gün ve davetlerinizde seçkin bir atmosfer yaratacak servisimizle unutulmaz anlarınıza lezzet katıyoruz.

Doğum günü, Mevlüd, Kokteyl, Nişan ve Düğün Davetleri gibi temalı davetler, Açılış ve Temel Atma, Şirket Piknikleri, Lansmanlar, Resepsiyonlar, Brunch, Oturmalı Yemek gibi her türlü catering hizmetleri için Glorina Catering’in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Farklı mönüler, istekler doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Glorina Catering, her bütçeye uygun sağlıklı ve dengeli mönüleriyle, seçimlerinde özenli bir kaliteyi arayanlara seslenmektedir.

Glorina Catering, çok sayıda müşterinin farklı taleplerine cevap verebilmek için, gıda güvenliğine uygun olarak kurulmuş tesis ve üretim altyapısı, detaylı ve iyi organize edilmiş lojistik sistemiyle; doğru yemeği, doğru yere, doğru miktarda, doğru zamanda ve doğru biçimde (lezzetini, besin değerini ve hijyenini koruyarak) ulaştırır.

Üretilen yemekler; lezzet, besin değeri ve hijyen için tam koruma sağlayan “Thermobox”lara (Sıcaklık Koruyucu Kutu) yerleştirilir. Özel olarak planlanmış sevkiyat alanında, türlerine göre ayrı ayrı istiflenir. İstanbulda ki gönderileceği yere göre kodlanır ve araçlara yerleştirilir. Bu sayede zamanında ve eksiksiz bir sevkiyat sağlanır.

Teklif Talep Formu

Aşağıdaki teklif talep formunu doldurarak Glorina Catering’den en kısa süre içinde teklif alabilirsiniz.
Catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
Telefon ile teklif al : +90 (0) 216 449 16 57

Adınız Soyadınız

Eposta Adresiniz

Telefonunuz

Kişi Sayısı

Davet detaylarınız

captcha Resimdekini yazın:

 

Make a Reservation

Send us a message with your desired room type, arrival date and number of nights you'd like to reserve, and we'll contact you in no time.

Contact us DIRECTLY:

Misaki Milli Sok. No:26
Kadikoy Istanbul
Phone: +90 (0) 216 449 16 57
Fax: +90 (0) 216 449 16 47